![](https://www.epigrafes555.gr/wp-content/uploads/2024/04/20240403_160149-1024x768.jpg)
Η εφαρμογή ψηφιακής εκτύπωσης γίνετε σε ολόκληρο το όχημα με κούρμπες ή και μη. Τα υλικά που χρησιμοποιούμε είναι της 3Μ – ORAFOL. Η προστασία του βινυλίου γίνετε από ειδικευμένο μηχάνημα υγρής πλαστικοποίησης και στεγνώματος από λάμπες UVπου δίνει μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από το κοινό φιλμ. Η μερική κάλυψη αφορά αυτοκόλλητο βινύλιο που χρησιμοποιείτε για εφαρμογή σε συγκεκριμένες επιφάνειες ή μικρές κούρμπες του οχήματος.